Menu
"Epidemia" e kohëve moderne:Të rinjtë braktisin prindërit.

"Epidemia" e kohëve moder…

Braktisja e të moshur...

Del formulari A2, si të veproni dhe datat e aplikimit për çdo rreth

Del formulari A2, si të veproni dhe…

Ndërkohë që maturantë...

Po rriten fajdet?!

Po rriten fajdet?!

Niveli i lartë i euro...

Potencialet e reja për energji nga uji, era dhe dielli

Potencialet e reja për energji nga …

Shqipëria ka aktualis...

Një tjetër zjarrvënie e qëllimshme vë në rrezik 20 banesa.

Një tjetër zjarrvënie e qëllimshme …

Një zjarrvënie e qëll...

DASH: Shqipëria ende probleme me trafikimin e qenieve njerëzore

DASH: Shqipëria ende probleme me tr…

Edhe pse janë vënë re...

Temperaturat e larta, 13 vatra zjarri në gjithë Shqipërinë

Temperaturat e larta, 13 vatra zjar…

Temperaturat e larta ...

Rama paralajmëron: Abuzuesit i pret ferri i koalicionit kundër tepsixhinjve

Rama paralajmëron: Abuzuesit i pret…

Kryeministri Edi Rama...

Pensionistët e profesioneve të lira do të duhet të paguajnë sigurime, u është hequr përjashtimi…

Pensionistët e profesioneve të lira…

Shfuqizimi nga Gjykat...

Prev Next

Lajmet e fundit

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
"Epidemia" e kohëve moderne:Të rinjtë braktisin prindërit.

"Epidemia" e kohëve moderne:Të rinjtë braktisin prindërit.

Braktisja e të moshurave nga fëmijët e tyre po kthehet në një plagë sociale që po shton kërkesat për akomodim në shtëpinë e të moshuarve Shpresa e Jetës në Gjirokastër. Drejtori i këtij institucioni Arjanit Muho bën me dije se në këtë shtëpi j...

Del formulari A2, si të veproni dhe datat e aplikimit për çdo rreth

Del formulari A2, si të veproni dhe datat e aplikimit për çdo rreth

Ndërkohë që maturantët kandidatë për në universitete po bëjnë përllogaritjet e notave që kanë marrë për të kapur degën që duan, Agjencia Kombëtare e Provimeve iu kujton se përpara aplikimit duhet të kryejnë pagesën prej 2 mijë lekësh të rinj. Në ...

Po rriten fajdet?!

Po rriten fajdet?!

Niveli i lartë i eurove që po qarkullojnë jashtë kanaleve bankare, të ardhura kryesisht nga aktivitetet informale, përveçse ka qenë një nga faktorët që ka ndikuar në zhvlerësimin e monedhës së përbashkët, duket se po arrin deri te biznesi dhe fam...

Një tjetër zjarrvënie e qëllimshme vë në rrezik 20 banesa.

Një tjetër zjarrvënie e qëllimshme vë në rrezik 20 banesa.

Një zjarrvënie e qëllimshme në fshatin Asim Zenëli në Gjirokastër u doli nga kontrolli zjarrvënësve duke vënë në rrezik rreth 20 banesa në pjesën e poshtme të këtij fshati. Kreu i PMNZSH-së Kujtim Bizhga i bërri thirje policisë të marri masa dhe ...

DASH: Shqipëria ende probleme me trafikimin e qenieve njerëzore

DASH: Shqipëria ende probleme me trafikimin e qenieve njerëzore

Edhe pse janë vënë re përpjekje, qeveria shqiptare nuk  përmbush plotësisht standartetet minimale për eliminimin e fenomentit të trafikimit të qenieve njerëzore si rrjedhojë, Shqipëria vendoset në Listën e Vëzhgimit ‘Grupi 2 'thuhet në njëraport ...

Temperaturat e larta, 13 vatra zjarri në gjithë Shqipërinë

Temperaturat e larta, 13 vatra zjarri në gjithë Shqipërinë

Temperaturat e larta vijojnë të jenë të pranishme në të gjithë territorin e vendit duke shtuar kështu rrezikun e zjarreve.Emergjencat civilenjoftojne se vetëm gjatë 24 orëve të fundit 13 vatra zjarri janë shfaqur në të gjithë territorin e vendit....

Shqipëria, më shumë të sëmurë, por më pak shtretër e njësi spitalore se në vitet 2000

Shqipëria, më shumë të sëmurë, por më pak shtretër e njësi spitalore se në vitet 2000

Në vitin 2015 Shqipëria kishte 41 institucione spitalore, të cilat së bashku kishin një kapacitet prej 8752 shtretër. Të dhënat janë bërë të ditura nga Instituti i Statistikave. Ajo që bie në sy është fakti që si numri i institucioneve spitalore ...

Sarandë, goditi me makinë tri dele arrestohet 35-vjeçari

Sarandë, goditi me makinë tri dele arrestohet 35-vjeçari

Një 35-vjecar është arrestuar nga policia e Sarandës pasi  në vendin e quajtur ''Vilë Bogas'', Sarandë, pasi duke udhëtuar me automjetin tip ''Volksëagen'' ka goditur 3 krerë bagëti të imta (dele).Në pranga ka rënë 35-vjecari Erjon Ademi, banu...

Lajme ditore

"Epidemia" e kohëve moderne:Të rinjtë braktisin prindërit.

15 Korrik, 2017

"Epidemia" e kohëve moderne:Të rinjtë braktisin prindërit.

Braktisja e të moshurave nga fëmijët e tyre po kthehet në një plagë sociale ...

Del formulari A2, si të veproni dhe datat e aplikimit për çdo rreth

15 Korrik, 2017

Del formulari A2, si të veproni dhe datat e aplikimit për çdo rreth

Ndërkohë që maturantët kandidatë për në universitete po bëjnë përllogaritjet...

Po rriten fajdet?!

15 Korrik, 2017

Po rriten fajdet?!

Niveli i lartë i eurove që po qarkullojnë jashtë kanaleve bankare, të ardhur...

Potencialet e reja për energji nga uji, era dhe dielli

15 Korrik, 2017

Potencialet e reja për energji nga uji, era dhe dielli

Shqipëria ka aktualisht rreth 60% të rrjedhjeve të ujit që nuk shfrytëzohen ...

Një tjetër zjarrvënie e qëllimshme vë në rrezik 20 banesa.

13 Korrik, 2017

Një tjetër zjarrvënie e qëllimshme vë në rrezik 20 banesa.

Një zjarrvënie e qëllimshme në fshatin Asim Zenëli në Gjirokastër u doli nga...

DASH: Shqipëria ende probleme me trafikimin e qenieve njerëzore

13 Korrik, 2017

DASH: Shqipëria ende probleme me trafikimin e qenieve njerëzore

Edhe pse janë vënë re përpjekje, qeveria shqiptare nuk  përmbush plotësisht ...

Temperaturat e larta, 13 vatra zjarri në gjithë Shqipërinë

13 Korrik, 2017

Temperaturat e larta, 13 vatra zjarri në gjithë Shqipërinë

Temperaturat e larta vijojnë të jenë të pranishme në të gjithë territorin e ...

Shqipëria, më shumë të sëmurë, por më pak shtretër e njësi spitalore se në vitet 2000

13 Korrik, 2017

Shqipëria, më shumë të sëmurë, por më pak shtretër e njësi spitalore se në vitet 2000

Në vitin 2015 Shqipëria kishte 41 institucione spitalore, të cilat së bashku...

24 ORE

 • 1
 • 2
 • 3

"Epidemia" e kohëve moderne:Të rinjtë braktisin prindërit.

15-07-2017 Hits:181 Lajme Super User - avatar Super User

"Epidemia" e kohëve moderne:Të rinjtë braktisin prindërit.

Braktisja e të moshurave nga fëmijët e tyre po kthehet në një plagë sociale që po shton kërkesat për akomodim në shtëpinë e të moshuarve Shpresa e Jetës në Gjirokastër. Drejtori...

Read more

Del formulari A2, si të veproni dhe datat e aplikimit për çdo rreth

15-07-2017 Hits:21 Lajme Super User - avatar Super User

Del formulari A2, si të veproni dhe datat e aplikimit për çdo rreth

Ndërkohë që maturantët kandidatë për në universitete po bëjnë përllogaritjet e notave që kanë marrë për të kapur degën që duan, Agjencia Kombëtare e Provimeve iu kujton se përpara aplikimit...

Read more

Po rriten fajdet?!

15-07-2017 Hits:25 Lajme Super User - avatar Super User

Po rriten fajdet?!

Niveli i lartë i eurove që po qarkullojnë jashtë kanaleve bankare, të ardhura kryesisht nga aktivitetet informale, përveçse ka qenë një nga faktorët që ka ndikuar në zhvlerësimin e monedhës...

Read more

Potencialet e reja për energji nga uji, era dhe dielli

15-07-2017 Hits:21 Ekonomi Super User - avatar Super User

Potencialet e reja për energji nga uji, era dhe dielli

Shqipëria ka aktualisht rreth 60% të rrjedhjeve të ujit që nuk shfrytëzohen si burim energjie, ndaj potencialet në këtë drejtim janë ende të mëdha.Mbështetur në studimet e Institutit të Studimeve...

Read more

Një tjetër zjarrvënie e qëllimshme vë në rrezik 20 banesa.

13-07-2017 Hits:206 Lajme Super User - avatar Super User

Një tjetër zjarrvënie e qëllimshme vë në rrezik 20 banesa.

Një zjarrvënie e qëllimshme në fshatin Asim Zenëli në Gjirokastër u doli nga kontrolli zjarrvënësve duke vënë në rrezik rreth 20 banesa në pjesën e poshtme të këtij fshati. Kreu...

Read more

DASH: Shqipëria ende probleme me trafikimin e qenieve njerëzore

13-07-2017 Hits:64 Lajme Super User - avatar Super User

DASH: Shqipëria ende probleme me trafikimin e qenieve njerëzore

Edhe pse janë vënë re përpjekje, qeveria shqiptare nuk  përmbush plotësisht standartetet minimale për eliminimin e fenomentit të trafikimit të qenieve njerëzore si rrjedhojë, Shqipëria vendoset në Listën e Vëzhgimit...

Read more

Temperaturat e larta, 13 vatra zjarri në gjithë Shqipërinë

13-07-2017 Hits:58 Lajme Super User - avatar Super User

Temperaturat e larta, 13 vatra zjarri në gjithë Shqipërinë

Temperaturat e larta vijojnë të jenë të pranishme në të gjithë territorin e vendit duke shtuar kështu rrezikun e zjarreve.Emergjencat civilenjoftojne se vetëm gjatë 24 orëve të fundit 13 vatra...

Read more

Shqipëria, më shumë të sëmurë, por më pak shtretër e njësi spitalore se në vitet 2000

13-07-2017 Hits:34 Lajme Super User - avatar Super User

Shqipëria, më shumë të sëmurë, por më pak shtretër e njësi spitalore se në vitet 2000

Në vitin 2015 Shqipëria kishte 41 institucione spitalore, të cilat së bashku kishin një kapacitet prej 8752 shtretër. Të dhënat janë bërë të ditura nga Instituti i Statistikave. Ajo që...

Read more

Rama paralajmëron: Abuzuesit i pret ferri i koalicionit kundër tepsixhinjve

13-07-2017 Hits:21 lajme Politike Super User - avatar Super User

Rama paralajmëron: Abuzuesit i pret ferri i koalicionit kundër tepsixhinjve

Kryeministri Edi Rama, publikoi dje rezultatet e komunikimit me qytetarët, të cilëve nëpërmjet Facebook, ju kërkoi të tregojnë eksperiencat negative që kanë pasur me administratën publike. Në raport, Rama veçoi edhe...

Read more

Reportazh

 • 1
 • 2
 • 3
Prev Next

Lajme

"Epidemia" e kohëve moderne:Të rinjtë braktisin prindërit.

"Epidemia" e kohëve moderne:Të rinjtë braktisin prindërit.

15 Korrik, 2017 | Hits:181

Braktisja e të moshurave nga fëmijët e tyre po kthehet në një plagë sociale ...

Lajme

Del formulari A2, si të veproni dhe datat e aplikimit për çdo rreth

Del formulari A2, si të veproni dhe datat e aplikimit për çdo rreth

15 Korrik, 2017 | Hits:21

Ndërkohë që maturantët kandidatë për në universitete po bëjnë përllogaritjet...

Lajme

Po rriten fajdet?!

Po rriten fajdet?!

15 Korrik, 2017 | Hits:25

Niveli i lartë i eurove që po qarkullojnë jashtë kanaleve bankare, të ardhur...

Ekonomi

Potencialet e reja për energji nga uji, era dhe dielli

Potencialet e reja për energji nga uji, era dhe dielli

15 Korrik, 2017 | Hits:21

Shqipëria ka aktualisht rreth 60% të rrjedhjeve të ujit që nuk shfrytëzohen ...

Lajme

Një tjetër zjarrvënie e qëllimshme vë në rrezik 20 banesa.

Një tjetër zjarrvënie e qëllimshme vë në rrezik 20 banesa.

13 Korrik, 2017 | Hits:206

Një zjarrvënie e qëllimshme në fshatin Asim Zenëli në Gjirokastër u doli nga...

Lajme

DASH: Shqipëria ende probleme me trafikimin e qenieve njerëzore

DASH: Shqipëria ende probleme me trafikimin e qenieve njerëzore

13 Korrik, 2017 | Hits:64

Edhe pse janë vënë re përpjekje, qeveria shqiptare nuk  përmbush plotësisht ...

Lajme

Temperaturat e larta, 13 vatra zjarri në gjithë Shqipërinë

Temperaturat e larta, 13 vatra zjarri në gjithë Shqipërinë

13 Korrik, 2017 | Hits:58

Temperaturat e larta vijojnë të jenë të pranishme në të gjithë territorin e ...

Lajme

Shqipëria, më shumë të sëmurë, por më pak shtretër e njësi spitalore se në vitet 2000

Shqipëria, më shumë të sëmurë, por më pak shtretër e njësi spitalore se në vitet 2000

13 Korrik, 2017 | Hits:34

Në vitin 2015 Shqipëria kishte 41 institucione spitalore, të cilat së bashku...

lajme Politike

Rama paralajmëron: Abuzuesit i pret ferri i koalicionit kundër tepsixhinjve

Rama paralajmëron: Abuzuesit i pret ferri i koalicionit kundër tepsixhinjve

13 Korrik, 2017 | Hits:21

Kryeministri Edi Rama, publikoi dje rezultatet e komunikimit me qytetarët, t...

Ekonomi

Pensionistët e profesioneve të lira do të duhet të paguajnë sigurime, u është hequr përjashtimi…

Pensionistët e profesioneve të lira do të duhet të paguajnë sigurime, u është hequr përjashtimi…

12 Korrik, 2017 | Hits:17

Shfuqizimi nga Gjykata Kushtetuese i vendimit për pagat referencë të profesi...

Lajme

Sarandë, goditi me makinë tri dele arrestohet 35-vjeçari

Sarandë, goditi me makinë tri dele arrestohet 35-vjeçari

12 Korrik, 2017 | Hits:24

Një 35-vjecar është arrestuar nga policia e Sarandës pasi  në vendin e quajt...

Lajme

Krimi mjedisor dhe djegiet e qëllimshme

Krimi mjedisor dhe djegiet e qëllimshme

12 Korrik, 2017 | Hits:24

Shkatërrimi apo dëmtimi me dashje i pronës me zjarr dënohet me gjobë ose me ...

Lajme

Spiunët në biznese

Spiunët në biznese

12 Korrik, 2017 | Hits:169

Në datë 15 korrik të gjitha bizneset që kanë mbi 100 të punësuar duhet që të...

Lajme

Zjarret nuk ndalen.

Zjarret nuk ndalen.

12 Korrik, 2017 | Hits:105

  Një zjarr masiv është shfaqur pasditen e së martës në kurorën e gjelbërt mb...

lajme Politike

Lëvizje për shpëtimin e Bashës

Lëvizje për shpëtimin e Bashës

11 Korrik, 2017 | Hits:23

Sherri masiv që ka prodhuar disfata dramatike në zgjedhjet e 25 Qershorit, k...

Lajme

Greqi,shqiptari arratiset nga burgu, ia mbath në këmbë

Greqi,shqiptari arratiset nga burgu, ia mbath në këmbë

11 Korrik, 2017 | Hits:27

Një 35 vjecar shqiptar është arratisur në këmbë nga një burg i cili ndodhet ...

Lajme

Mediat greke lëshojnë artikullin 'bombë'/Shqipëria ka ujërat më të pista në Evropë

Mediat greke lëshojnë artikullin 'bombë'/Shqipëria ka ujërat më të pista në Evropë

11 Korrik, 2017 | Hits:143

Mediat greke kanë nisur një ‘fushatë’ kundër bregdetit shqiptar.Titujt kryes...

Lajme

Riaktivizohet zjarri në Tepelenë

Riaktivizohet zjarri në Tepelenë

11 Korrik, 2017 | Hits:33

Rreth 12 ha pyje dhe kullota është bilanci paraprak i sipërfaqes së gjelbër të...

Lajme

Gjirokastër:"Ditë të vështira" në këshillin bashkiak

Gjirokastër:"Ditë të vështira" në këshillin bashkiak

10 Korrik, 2017 | Hits:345

Të majtë dhe të djathtë në këshillin bashkiak në Gjirokastër bashkuan votat ...

Ekonomi

Bie ndjeshëm besimi në ekonomi në tremujorin e dytë

Bie ndjeshëm besimi në ekonomi në tremujorin e dytë

10 Korrik, 2017 | Hits:23

Kriza e zgjatur politike ka sjellë një përkeqësim të besimit të bizneseve dh...

Lajme

Harta/ Airbnb, Shqipëria ndër destinacionet me çmimet më të lira për turistët

Harta/ Airbnb, Shqipëria ndër destinacionet me çmimet më të lira për turistët

10 Korrik, 2017 | Hits:22

Vouchercloud, aplikacioni europian më popullor i blerjeve online ,ka listuar...

Lajme

Temperaturat e larta në vend, 15 vatra të reja zjarri në 24 orët e fundit

Temperaturat e larta në vend, 15 vatra të reja zjarri në 24 orët e fundit

10 Korrik, 2017 | Hits:82

Vetëm gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin ka pasur 15 vatra zjarres...

Lajme

Zjarri në Tepelenë, s'ka më vatra aktive

Zjarri në Tepelenë, s'ka më vatra aktive

10 Korrik, 2017 | Hits:84

Një zjarr i fuqishëm që mendohet të ketë qenë i qëllimshëm nisi mbrëmjen e dje...

lajme Politike

Raporti, Kuvendi 412 milionë lekë për fluturimet e deputetëve

Raporti, Kuvendi 412 milionë lekë për fluturimet e deputetëve

09 Korrik, 2017 | Hits:67

Kuvendi i Shqipërisë harxhon 412 milionë lekë të vjetër vetëm për biletat e ...

Lajme

Datat dhe oraret e testimit për mësuesit që futen në provimin e shtetit

Datat dhe oraret e testimit për mësuesit që futen në provimin e shtetit

08 Korrik, 2017 | Hits:23

Nis të hënën gara për licencat e reja të mësuesisë. Pasi ka vlerësuar të gji...

Lajme

UNESCO miraton raportin e Shqipërisë për Beratin dhe Gjirokastrën

UNESCO miraton raportin e Shqipërisë për Beratin dhe Gjirokastrën

08 Korrik, 2017 | Hits:76

Qeveria shqiptare po merr pjesë në  sesionin e 41 -t të Komitetit të Trashëg...

Lajme

Hakerat sulmojnë faqen e Policisë së Shtetit

Hakerat sulmojnë faqen e Policisë së Shtetit

08 Korrik, 2017 | Hits:102

Hackerat e Anonymus Albania, sulmojnë faqen e Policisë së Shtetit, asp.gov.a...

Lajme

Dëmtimi i lopëve nga dermatoza, uli prodhimin e qumështit vitin e kaluar

Dëmtimi i lopëve nga dermatoza, uli prodhimin e qumështit vitin e kaluar

07 Korrik, 2017 | Hits:25

Përhapja masive e sëmundjes së dermatozës nodulare te gjedhi ka ulur rendime...

Lajme

Fshehën 200 kg kanabis në territorin grek, arrestohen 3 shqiptarët

Fshehën 200 kg kanabis në territorin grek, arrestohen 3 shqiptarët

07 Korrik, 2017 | Hits:159

Tre shtetas shqiptarë janë arrestuar për futjen dhe fshehjen në territorin g...

lajme Politike

Monika Kryemadhi në konflikt interesi, detyrat që ka Zonja e Parë sipas Protokollit të Shtetit

Monika Kryemadhi në konflikt interesi, detyrat që ka Zonja e Parë sipas Protokollit të Shtetit

07 Korrik, 2017 | Hits:91

Ne Shqiperi tashme eshte themelore, do te kemi nje Zonje te Pare, pra bashke...

Gjirokastra ON LINE

hotel

facebook

 

 

 

YouTube

 

 

twitter

 

google+

viagrageneric viagraviagra genericviagra couponsviagra without a doctor prescriptionviagra onlineequipe argentine viagraviagra pricesbuy viagracialis vs viagracheap viagraviagra pillsviagra samplesviagra side effectswhat is viagraviagra couponviagra naturalviagra dosageviagra for sale uknatural viagrabuy viagra onlinegeneric viagra 100mgfemale viagrahow does viagra workhow to use viagraviagra activateherbal viagraviagra tabletssophia viagraviagra sans ordonnanceviagra kaufenviagra tabletviagra vs cialisonline viagracanadian viagraviagra for womenviagra ohne rezept aus deutschlandpfizer viagraviagra 100mgviagra costfree viagraviagra alternativesviagra canadaviagra on lineviagra single packsviagra for menviagra pillviagra 100mg tablets retail priceorder viagraviagra tescoside effects of viagraviagra pillen kruidvatviagra for salediscount viagrawhat does viagra doviagra costsviagra uklevitra vs viagraviagra 100 mgutilisation viagrabest price viagracost of viagraviagra sexviagra wikipediasex viagra for womenwhere to buy viagraviagra nebenwirkungenrevatio vs viagraviagra without a doctor prescription usaviagra genericoviagra 50mgviagra from canadaover the counter viagraviagra effectsviagra substituteviagra medicinepfizer viagra coupons from pfizerbuy generic viagraviagra wikiviagra bestellenviagra ohne rezept auf rechnungcanada viagrawomen viagrabuying viagraviagra softviagra priceviagra 100viagra en ligne livraison 24hviagra on line no prechow long does viagra lastviagra alternativeviagra receptfrittamoxicillinamoxicillin 500 mgamoxicillin dosageamoxicillin side effectsamoxicillin clavulanateamoxicillin rashamoxicillin and alcoholwhat is amoxicillin used foramoxicillin 500mgamoxicillin 875 mgside effects of amoxicillinwhat is amoxicillinamoxicillin usesamoxicillin 1000amoxicillin trihydrateamoxicillin antibioticamoxicillin 500amoxicillin allergyamoxicillin and clavulanate potassiumamoxicillin 500mg capsulesamoxicillin for dogsamoxicillin capsulesallergic reaction to amoxicillinamoxicillin 875amoxicillin dosingamoxicillin dosage for childrenwhat does amoxicillin treatamoxicillin clavamoxicillin for utiamoxicillin dosierungamoxicillin liquidcan amoxicillinamoxicillin bnfamoxicillin medscapeamoxicillin allergic reactionantibiotic amoxicillinside effects of amoxicillin 500 mgamoxicillin for catsamoxicillin clavulanate potassiumamoxicillin reactionadult dosage of amoxicillin suspensionamoxicillin for sinus infectionhow does amoxicillin workamoxicillin alcoholfish amoxicillinamoxicillin overdoseampicillin vs amoxicillinamoxicillin pediatric dosingamoxicillin potassium clavulanateis amoxicillinpenicillin vs amoxicillinamoxicillin for strep throatamoxicillin 250mgfish mox amoxicillinis amoxicillin penicillinclavulanate amoxicillinamoxicillin diarrheaamoxicillin pot clavulanateamoxicillin and clavulanate potassium tabletsamoxicillin and clavulanateaugmentin vs amoxicillinamoxicillin over counter walgreensamoxicillin dosage for adultsalcohol and amoxicillinamoxicillin utidoes amoxicillin expirethuoc amoxicillinbnf amoxicillinamoxicillin piladult dosage for amoxicillin suspension875 mg amoxicillinallergic to amoxicillinamoxicillin spcamoxicillin for ear infectionamoxicillin side effects in womenbuy amoxicillinamoxicillin pregnancy

channel7 live