Menu
Gjirokastër,betonierja përplas minibusin,lëndohet drejtuesi

Gjirokastër,betonierja përplas mini…

Një aksident automobi...

Shijoni diellin e fundjavës, por ... përgatituni për furtunën

Shijoni diellin e fundjavës, por ..…

Reshjet e shiut do të...

Torino, policia: Brenda një viti 1 ton drogë, problem shqiptarët

Torino, policia: Brenda një viti 1 …

Policia e Torinos ka ...

Kjo super makinë ecën me shpejtësi marramendëse

Kjo super makinë ecën me shpejtësi …

Po bëhen përgatitjet ...

“Vajzat e arta”, supermodelet e viteve ’90 rikthehen në pasarelë për Versace

“Vajzat e arta”, supermodelet e vit…

Yjet më të mëdhenj t...

Riaktivizimi i vullkanit, alarm në Bali

Riaktivizimi i vullkanit, alarm në …

Autoritetet indonezia...

Kina ndalon furnizimin me naftë e gaz të Koresë së Veriut

Kina ndalon furnizimin me naftë e g…

Kina, aleatja më e ma...

Teatri "Zihni Sako" prej vitesh nuk njeh investime

Teatri "Zihni Sako" prej …

Teatri profesionist "...

Prev Next

Lajmet e fundit

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
Gjirokastër,betonierja përplas minibusin,lëndohet drejtuesi

Gjirokastër,betonierja përplas minibusin,lëndohet drejtuesi

Një aksident automobilistik ka ndodhur paraditen e sotme në autostradën Gjirokastër-Kakavijë, pranë kryqëzimit të fshatit Dhuvjan.Për pasojë është plagosur një person, i cili është dërguar për ndihmë mjekësore në spitalin e Gjirokastrës. Sipas po...

Torino, policia: Brenda një viti 1 ton drogë, problem shqiptarët

Torino, policia: Brenda një viti 1 ton drogë, problem shqiptarët

Policia e Torinos ka ngritur alarmin për sa i përket trafikut të drogës në qytet. Sipas autoriteteve vendase, që prej fillimi të viti 2017, sasia e kanabisit të sekuestruar është afërsisht një ton, me një vlerë prej 1. 5 milionë euro.Në përfun...

"Profesor Doktor Arqile Berxholi" Nderi i Gjirokastres"

"Profesor Doktor Arqile Berxholi" Nderi i Gjirokastres"

Keshilli i Qarkut Gjirokaster i ka akorduar sot titullin "Qytetar Nderi i  Qarkut Gjirokaster" Profesor Doktor Arqile Berxholit.Kryetari i Keshillit te Qarkut Armand Hilaj, profesor, familjare e te aferm te Berxholit kane vleresuar vepren e  stud...

Janinë, 4 arrestime, sekuestrohen më shumë se 100 kg kanabis shqiptar

Janinë, 4 arrestime, sekuestrohen më shumë se 100 kg kanabis shqiptar

Shërbimi i antidrogës në Janinë ka njoftuar për dy operacione të njëpasnjëshme, ku janë sekuestruar më shumë se 100 kg kanabis i importuar nga Shqipëria, dhe janë vënë nën pranga katër persona, dy shqiptarë, një grek dhe një shtetase gjeorgjiane....

Vendi yne i rrezikuar nga termetet,regjistrohen cdo dite 50 lekundje

Vendi yne i rrezikuar nga termetet,regjistrohen cdo dite 50 lekundje

Shqipëria është vend sizmik i rrezikuar nga tërmetet dhe pasojat e tyre. Këto fenomene, nuk mund te parashikohen dhe as parandalohen. Vetem para disa ditesh Gjirokastra u trondit nga nje termet me magnitude 4.1 balle fatmiresisht nuk pati te le...

Tentojnë të vjedhin një banesë në Dropull, arrestohen tre algjerianë

Tentojnë të vjedhin një banesë në Dropull, arrestohen tre algjerianë

Tre të rinj algjerianë janë arrestuar nga policia e Gjirokastrës. Policia thotë se gjatë ditës së djeshme ka vënë në pranga shtetasit K.A, 18 vjeç, N.B, 27 vjeç dhe S.Sh, 24 vjeç banues në Algjeri pasi në bashkëpunim me njeri-tjetrin kanë tent...

601 kursante ne 8 muaj

601 kursante ne 8 muaj

Ne 8 mujorin Janar -Gusht ne Qendren e Formimit Profesional ne Gjirokaster jane regjistruar gjithsej 601 kursante, nga te cilet 393 jane te papune dhe 217 rezultojne te punesuar  ne fusha te ndryshme . Shifrat i percolli drejtori i qendres Sul...

OBSH jep alarmin: Po mbarojnë antibiotikët,njerëzit rrezikojnë jetën

OBSH jep alarmin: Po mbarojnë antibiotikët,njerëzit rrezikojnë jetën

Organizata Botërore e Shëndetit ka vënë alarmin për mbarimin e antibiotikëve në mbarë botën. Në raportin e publikuar nga OBSH, flitet për mungesë serioze të antibiotikëve të rinj, për të luftuar kërcënimin në rritje të rezistencës antimikrobi...

Lajme ditore

Gjirokastër,betonierja përplas minibusin,lëndohet drejtuesi

23 Shtator, 2017

Gjirokastër,betonierja përplas minibusin,lëndohet drejtuesi

Një aksident automobilistik ka ndodhur paraditen e sotme në autostradën Gjir...

Torino, policia: Brenda një viti 1 ton drogë, problem shqiptarët

23 Shtator, 2017

Torino, policia: Brenda një viti 1 ton drogë, problem shqiptarët

Policia e Torinos ka ngritur alarmin për sa i përket trafikut të drogës në q...

Riaktivizimi i vullkanit, alarm në Bali

23 Shtator, 2017

Riaktivizimi i vullkanit, alarm në Bali

Autoritetet indoneziane kanë lëshuar alarmin për riaktivizimin e vullkanit n...

Kina ndalon furnizimin me naftë e gaz të Koresë së Veriut

23 Shtator, 2017

Kina ndalon furnizimin me naftë e gaz të Koresë së Veriut

Kina, aleatja më e madhe e Koresë së Veriut, ka kufizuar furnizimin e saj me...

"Profesor Doktor Arqile Berxholi" Nderi i Gjirokastres"

23 Shtator, 2017

"Profesor Doktor Arqile Berxholi" Nderi i Gjirokastres"

Keshilli i Qarkut Gjirokaster i ka akorduar sot titullin "Qytetar Nderi i  Q...

Struktura e Vetingut/ Rroga, njerëz dhe fonde, ja si do të funksionojë

22 Shtator, 2017

Struktura e Vetingut/ Rroga, njerëz dhe fonde, ja si do të funksionojë

Komisioneri Publik, Komisioni i Pavarur i Kualifikimit dhe Kolegji i Apelimi...

Stamboll, avioni luksoz shpërthen në flakë

22 Shtator, 2017

Stamboll, avioni luksoz shpërthen në flakë

Katër persona mbetën të plagosur pasi një aeroplan luksoz privat u rrëzua në...

Paralajmërimi - Kim: Trump i çmendur, do ta paguash i dashur!

22 Shtator, 2017

Paralajmërimi - Kim: Trump i çmendur, do ta paguash i dashur!

Koreja e Veriut mund të kryejë një test me një bombë hidrogjeni në Paqësor. ...

24 ORE

 • 1
 • 2
 • 3

Gjirokastër,betonierja përplas minibusin,lëndohet drejtuesi

23-09-2017 Hits:4 Lajme Super User - avatar Super User

Gjirokastër,betonierja përplas minibusin,lëndohet drejtuesi

Një aksident automobilistik ka ndodhur paraditen e sotme në autostradën Gjirokastër-Kakavijë, pranë kryqëzimit të fshatit Dhuvjan.Për pasojë është plagosur një person, i cili është dërguar për ndihmë mjekësore në spitalin...

Read more

Torino, policia: Brenda një viti 1 ton drogë, problem shqiptarët

23-09-2017 Hits:2 Lajme Super User - avatar Super User

Torino, policia: Brenda një viti 1 ton drogë, problem shqiptarët

Policia e Torinos ka ngritur alarmin për sa i përket trafikut të drogës në qytet. Sipas autoriteteve vendase, që prej fillimi të viti 2017, sasia e kanabisit të sekuestruar është afërsisht...

Read more

"Profesor Doktor Arqile Berxholi" Nderi i Gjirokastres"

23-09-2017 Hits:6 Lajme Super User - avatar Super User

"Profesor Doktor Arqile Berxholi" Nderi i Gjirokastres"

Keshilli i Qarkut Gjirokaster i ka akorduar sot titullin "Qytetar Nderi i  Qarkut Gjirokaster" Profesor Doktor Arqile Berxholit.Kryetari i Keshillit te Qarkut Armand Hilaj, profesor, familjare e te aferm te...

Read more

Struktura e Vetingut/ Rroga, njerëz dhe fonde, ja si do të funksionojë

22-09-2017 Hits:9 lajme Politike Super User - avatar Super User

Struktura e Vetingut/ Rroga, njerëz dhe fonde, ja si do të funksionojë

Komisioneri Publik, Komisioni i Pavarur i Kualifikimit dhe Kolegji i Apelimit kanë propozuar strukturat organizative dhe klasifikimin e pagave për personelin e tyre. Ata kërkojnë staf duke nisur nga drejtoritë...

Read more

Janinë, 4 arrestime, sekuestrohen më shumë se 100 kg kanabis shqiptar

22-09-2017 Hits:10 Lajme Super User - avatar Super User

Janinë, 4 arrestime, sekuestrohen më shumë se 100 kg kanabis shqiptar

Shërbimi i antidrogës në Janinë ka njoftuar për dy operacione të njëpasnjëshme, ku janë sekuestruar më shumë se 100 kg kanabis i importuar nga Shqipëria, dhe janë vënë nën pranga...

Read more

Vendi yne i rrezikuar nga termetet,regjistrohen cdo dite 50 lekundje

22-09-2017 Hits:62 Lajme Super User - avatar Super User

Vendi yne i rrezikuar nga termetet,regjistrohen cdo dite 50 lekundje

Shqipëria është vend sizmik i rrezikuar nga tërmetet dhe pasojat e tyre. Këto fenomene, nuk mund te parashikohen dhe as parandalohen. Vetem para disa ditesh Gjirokastra u trondit nga nje...

Read more

Tentojnë të vjedhin një banesë në Dropull, arrestohen tre algjerianë

22-09-2017 Hits:7 Lajme Super User - avatar Super User

Tentojnë të vjedhin një banesë në Dropull, arrestohen tre algjerianë

Tre të rinj algjerianë janë arrestuar nga policia e Gjirokastrës. Policia thotë se gjatë ditës së djeshme ka vënë në pranga shtetasit K.A, 18 vjeç, N.B, 27 vjeç dhe S.Sh, 24...

Read more

601 kursante ne 8 muaj

22-09-2017 Hits:9 Lajme Super User - avatar Super User

601 kursante ne 8 muaj

Ne 8 mujorin Janar -Gusht ne Qendren e Formimit Profesional ne Gjirokaster jane regjistruar gjithsej 601 kursante, nga te cilet 393 jane te papune dhe 217 rezultojne te punesuar  ne...

Read more

OBSH jep alarmin: Po mbarojnë antibiotikët,njerëzit rrezikojnë jetën

21-09-2017 Hits:35 Lajme Super User - avatar Super User

OBSH jep alarmin: Po mbarojnë antibiotikët,njerëzit rrezikojnë jetën

Organizata Botërore e Shëndetit ka vënë alarmin për mbarimin e antibiotikëve në mbarë botën. Në raportin e publikuar nga OBSH, flitet për mungesë serioze të antibiotikëve të rinj, për të...

Read more

Reportazh

 • 1
 • 2
 • 3
Prev Next

Lajme

Gjirokastër,betonierja përplas minibusin,lëndohet drejtuesi

Gjirokastër,betonierja përplas minibusin,lëndohet drejtuesi

23 Shtator, 2017 | Hits:4

Një aksident automobilistik ka ndodhur paraditen e sotme në autostradën Gjir...

Lajme

Torino, policia: Brenda një viti 1 ton drogë, problem shqiptarët

Torino, policia: Brenda një viti 1 ton drogë, problem shqiptarët

23 Shtator, 2017 | Hits:2

Policia e Torinos ka ngritur alarmin për sa i përket trafikut të drogës në q...

Lajme

"Profesor Doktor Arqile Berxholi" Nderi i Gjirokastres"

"Profesor Doktor Arqile Berxholi" Nderi i Gjirokastres"

23 Shtator, 2017 | Hits:6

Keshilli i Qarkut Gjirokaster i ka akorduar sot titullin "Qytetar Nderi i  Q...

lajme Politike

Struktura e Vetingut/ Rroga, njerëz dhe fonde, ja si do të funksionojë

Struktura e Vetingut/ Rroga, njerëz dhe fonde, ja si do të funksionojë

22 Shtator, 2017 | Hits:9

Komisioneri Publik, Komisioni i Pavarur i Kualifikimit dhe Kolegji i Apelimi...

Lajme

Janinë, 4 arrestime, sekuestrohen më shumë se 100 kg kanabis shqiptar

Janinë, 4 arrestime, sekuestrohen më shumë se 100 kg kanabis shqiptar

22 Shtator, 2017 | Hits:10

Shërbimi i antidrogës në Janinë ka njoftuar për dy operacione të njëpasnjësh...

Lajme

Vendi yne i rrezikuar nga termetet,regjistrohen cdo dite 50 lekundje

Vendi yne i rrezikuar nga termetet,regjistrohen cdo dite 50 lekundje

22 Shtator, 2017 | Hits:62

Shqipëria është vend sizmik i rrezikuar nga tërmetet dhe pasojat e tyre. Këto ...

Lajme

Tentojnë të vjedhin një banesë në Dropull, arrestohen tre algjerianë

Tentojnë të vjedhin një banesë në Dropull, arrestohen tre algjerianë

22 Shtator, 2017 | Hits:7

Tre të rinj algjerianë janë arrestuar nga policia e Gjirokastrës. Policia...

Lajme

601 kursante ne 8 muaj

601 kursante ne 8 muaj

22 Shtator, 2017 | Hits:9

Ne 8 mujorin Janar -Gusht ne Qendren e Formimit Profesional ne Gjirokaster j...

Lajme

OBSH jep alarmin: Po mbarojnë antibiotikët,njerëzit rrezikojnë jetën

OBSH jep alarmin: Po mbarojnë antibiotikët,njerëzit rrezikojnë jetën

21 Shtator, 2017 | Hits:35

Organizata Botërore e Shëndetit ka vënë alarmin për mbarimin e antibiotikëve...

Lajme

Furgoni del nga rruga në aksin Sarandë-Gjirokastër

Furgoni del nga rruga në aksin Sarandë-Gjirokastër

21 Shtator, 2017 | Hits:717

Një automjet furgon tip ”Mercedes Benz” u aksidentua gjatë paradites së sotm...

Ekonomi

Raporti,shqiptarët kryesojnë listën e azilkërkuesve që janë në pritje

Raporti,shqiptarët kryesojnë listën e azilkërkuesve që janë në pritje

21 Shtator, 2017 | Hits:7

Rreth gjysma e të gjithë azilkërkuesve që kishin aplikuar në vendet e Bashki...

Lajme

Rriten kerkesat per kullota

Rriten kerkesat per kullota

21 Shtator, 2017 | Hits:15

Numri i shtuar i fermereve vitet e fundit ne Gjirokaster ka bere qe te shtoh...

Lajme

Sekuestrohet rreth 1 ton drogë, bllokohet një velierë

Sekuestrohet rreth 1 ton drogë, bllokohet një velierë

20 Shtator, 2017 | Hits:13

Një tjetër sasi e madhe droge është sekuestruar midis plazhit të Levanit dhe...

lajme Politike

Rikthim i vizave për Shqipërinë? Fleckenstein:Jo! S’do të ndodhë!

Rikthim i vizave për Shqipërinë? Fleckenstein:Jo! S’do të ndodhë!

20 Shtator, 2017 | Hits:12

Raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Europian, Knut Fleckenstein deklaro...

Lajme

Aktualitet 20 Shtator 2017 - 10:33 | përditesuar në 10:36 Sulm i përgjakshëm në Greqi, plumba ndaj dy shqiptarëve

Aktualitet 20 Shtator 2017 - 10:33 | përditesuar në 10:36 Sulm i përgjakshëm në Greqi, plumba ndaj dy shqiptarëve

20 Shtator, 2017 | Hits:18

Vetëm një ditë pas aksidentit tragjik, ku humbën jetën dy shqiptarë, babë e ...

Lajme

55 te moshuar ne azil,shumica me probleme te shendetit mendor

55 te moshuar ne azil,shumica me probleme te shendetit mendor

20 Shtator, 2017 | Hits:12

Shtëpia e të moshuarve në Gjirokastër me një kapacitet prej 55 banorësh mirë...

Lajme

Bilanci tragjik i aksidenteve

Bilanci tragjik i aksidenteve

20 Shtator, 2017 | Hits:13

215 aksidente janë shënuar vetëm gjatë muajit gusht të këtij viti. Shifrat j...

Ekonomi

Firmoset marrëveshja - Nga 1 dhjetori 2017 shqiptarëve në Gjermani do u njihen kontributet shoqërore

Firmoset marrëveshja - Nga 1 dhjetori 2017 shqiptarëve në Gjermani do u njihen kontributet shoqërore

20 Shtator, 2017 | Hits:14

Nga 1 dhjetori 2017 do të njihen kontributet shoqërore në mënyrë të ndërsjel...

Lajme

Memaliaj, policia i gjen 42 kg drogë në banesë, arrestohet 41-vjeçari

Memaliaj, policia i gjen 42 kg drogë në banesë, arrestohet 41-vjeçari

20 Shtator, 2017 | Hits:21

Policia e Tepelenës ka arrestuar një 41-vjeçar, pasi në banesën e tij në Mem...

Lajme

Isopolifonia ne banesen 300 vjecare

Isopolifonia ne banesen 300 vjecare

19 Shtator, 2017 | Hits:18

Ndersa mbremja bie ne shtepine 300 vjecare te Skendulateve ne Gjirokaster 64...

Lajme

Kontrolle ne Fast-food,mbyllen dy subjekte

Kontrolle ne Fast-food,mbyllen dy subjekte

19 Shtator, 2017 | Hits:24

Autoriteti i kontrollit ushqimor ne Gjirokaster referuar urdherit te drejtor...

Lajme

Shkolla "Muhamet Gjollesha" pa uje,mungese investimesh

Shkolla "Muhamet Gjollesha" pa uje,mungese investimesh

19 Shtator, 2017 | Hits:59

36 nxenes jane regjistruar per here te pare ne shkollen Muhamet Gjollesha ne...

Lajme

Tërmet 4.1 ballë në Gjirokastër 2 lëkundje brenda një minuti

Tërmet 4.1 ballë në Gjirokastër 2 lëkundje brenda një minuti

19 Shtator, 2017 | Hits:21

Nje termet me magnitude 4.1 balle i shkalles rihter ka goditur Gjirokastren ...

Sports

Luftëtari bën surprizën në Laç

Luftëtari bën surprizën në Laç

18 Shtator, 2017 | Hits:19

Laçi bëri surprizën javën e kaluar, duke mposhtur Partizanin në "Selman Stër...

Ekonomi

Konfindustria ngre alarmin për zbatimin e uljes se tatimit mbi dividentin

Konfindustria ngre alarmin për zbatimin e uljes se tatimit mbi dividentin

18 Shtator, 2017 | Hits:16

Ulja e ngarkesës tatimore, e parashikuar në programin e qeverisë “Rama 2”, s...

Lajme

Shlyerja e debive me keste

Shlyerja e debive me keste

18 Shtator, 2017 | Hits:27

  Bashkia e Gjirokastrës po zbaton disa mekanizma për të lehtësuar pagesën ...

Lajme

73 vjetori i clirimit te Gjirokastres

73 vjetori i clirimit te Gjirokastres

18 Shtator, 2017 | Hits:26

Gjirokastra  ka festuar sot 73 vjetorin e clirimit . Homazhet ne kuder te...

Lajme

Tragjedi, qentë sulmojnë për vdekje shqiptaren 1-vjeçe në Itali

Tragjedi, qentë sulmojnë për vdekje shqiptaren 1-vjeçe në Itali

18 Shtator, 2017 | Hits:20

Një fëmijë vetëm 1-vjeçe me origjinë shqiptare, ka humbur jetën ditën e sotm...

Lajme

Libohovë - Shkel urdhrin e mbrojtjes dhe i shkon në shtëpi nënës, arrestohet

Libohovë - Shkel urdhrin e mbrojtjes dhe i shkon në shtëpi nënës, arrestohet

18 Shtator, 2017 | Hits:19

Një 50 vjeçar në Libohovë është arrestuar nga policia pasi nuk ka zbatuar ur...

Sports

Ankth te Luftetari,Fifa mban pezull Vasil Shkurtajn

Ankth te Luftetari,Fifa mban pezull Vasil Shkurtajn

16 Shtator, 2017 | Hits:24

Vasil Shkurtaj pritet të mungojë sërish për Luftëtarin në ndeshjen e nesërme...

Gjirokastra ON LINE

hotel

facebook

 

 

 

YouTube

 

 

twitter

 

google+

viagrageneric viagraviagra genericviagra couponsviagra without a doctor prescriptionviagra onlineequipe argentine viagraviagra pricesbuy viagracialis vs viagracheap viagraviagra pillsviagra samplesviagra side effectswhat is viagraviagra couponviagra naturalviagra dosageviagra for sale uknatural viagrabuy viagra onlinegeneric viagra 100mgfemale viagrahow does viagra workhow to use viagraviagra activateherbal viagraviagra tabletssophia viagraviagra sans ordonnanceviagra kaufenviagra tabletviagra vs cialisonline viagracanadian viagraviagra for womenviagra ohne rezept aus deutschlandpfizer viagraviagra 100mgviagra costfree viagraviagra alternativesviagra canadaviagra on lineviagra single packsviagra for menviagra pillviagra 100mg tablets retail priceorder viagraviagra tescoside effects of viagraviagra pillen kruidvatviagra for salediscount viagrawhat does viagra doviagra costsviagra uklevitra vs viagraviagra 100 mgutilisation viagrabest price viagracost of viagraviagra sexviagra wikipediasex viagra for womenwhere to buy viagraviagra nebenwirkungenrevatio vs viagraviagra without a doctor prescription usaviagra genericoviagra 50mgviagra from canadaover the counter viagraviagra effectsviagra substituteviagra medicinepfizer viagra coupons from pfizerbuy generic viagraviagra wikiviagra bestellenviagra ohne rezept auf rechnungcanada viagrawomen viagrabuying viagraviagra softviagra priceviagra 100viagra en ligne livraison 24hviagra on line no prechow long does viagra lastviagra alternativeviagra receptfrittamoxicillinamoxicillin 500 mgamoxicillin dosageamoxicillin side effectsamoxicillin clavulanateamoxicillin rashamoxicillin and alcoholwhat is amoxicillin used foramoxicillin 500mgamoxicillin 875 mgside effects of amoxicillinwhat is amoxicillinamoxicillin usesamoxicillin 1000amoxicillin trihydrateamoxicillin antibioticamoxicillin 500amoxicillin allergyamoxicillin and clavulanate potassiumamoxicillin 500mg capsulesamoxicillin for dogsamoxicillin capsulesallergic reaction to amoxicillinamoxicillin 875amoxicillin dosingamoxicillin dosage for childrenwhat does amoxicillin treatamoxicillin clavamoxicillin for utiamoxicillin dosierungamoxicillin liquidcan amoxicillinamoxicillin bnfamoxicillin medscapeamoxicillin allergic reactionantibiotic amoxicillinside effects of amoxicillin 500 mgamoxicillin for catsamoxicillin clavulanate potassiumamoxicillin reactionadult dosage of amoxicillin suspensionamoxicillin for sinus infectionhow does amoxicillin workamoxicillin alcoholfish amoxicillinamoxicillin overdoseampicillin vs amoxicillinamoxicillin pediatric dosingamoxicillin potassium clavulanateis amoxicillinpenicillin vs amoxicillinamoxicillin for strep throatamoxicillin 250mgfish mox amoxicillinis amoxicillin penicillinclavulanate amoxicillinamoxicillin diarrheaamoxicillin pot clavulanateamoxicillin and clavulanate potassium tabletsamoxicillin and clavulanateaugmentin vs amoxicillinamoxicillin over counter walgreensamoxicillin dosage for adultsalcohol and amoxicillinamoxicillin utidoes amoxicillin expirethuoc amoxicillinbnf amoxicillinamoxicillin piladult dosage for amoxicillin suspension875 mg amoxicillinallergic to amoxicillinamoxicillin spcamoxicillin for ear infectionamoxicillin side effects in womenbuy amoxicillinamoxicillin pregnancy

channel7 live